XXXV Regaty Pomarańczowe im.M.Skubija

Termin: 25-26.05.2019 Iława

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

XXXV Regaty Pomarańczowe

Regaty z pomarańczą w tle, mają swoją 35 letnią tradycję. Pomysłodawca regat to Stanisław Kasprzak, który razem z Marianem Skubijem (ówczesnym dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Iławie) zorganizowali pierwsze regaty w 1984 roku. Pierwsza skrzynka pomarańczy płynęła wówczas ponad miesiąc do Iławy i do dziś jest ona nagrodą główną dla najlepszej drużyny regat.
Zawody przez lata odbywały się w Siemianach i były jednocześnie Mistrzostwami Gr.B. Od dwóch lat wróciliśmy do Iławy, ale nadal wkładamy wiele starań w przygotowania, aby wrażenia wywiezione z Iławy, były jak najlepsze. To co charakteryzuje Regaty Pomarańczowe to atrakcyjne nagrody i rodzinna atmosfera. W tym roku akwenem regat będzie " Szałkowskie", do którego bez problemu trenerzy zaholują swoich zawodników , a portem będzie Port Iława, przy ul.Chodkiewicza 5, czyli tak jak w poprzednich latach. Zacumuj więc w Iławie!

Zawiadomienie o regatach

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST B
Aktualności
Aktualności
Organizator
ZOBACZ Instrukacja Żeglugi
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (124)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
24.05.2019 POL 1276 WERONIKA PAWLAK
9
OPTI CWM Gdynia
24.05.2019 POL 443 Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski
24.05.2019 POL 446 Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski
24.05.2019 POL 1674 Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski
24.05.2019 POL 2099 Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski
24.05.2019 POL 522 Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski
24.05.2019 POL 4 Adam Pakulski
9
Olsztyński Klub Żeglarski
20.05.2019 POL 1005 Maja Filipska
10
YK Stal Gdynia
19.05.2019 POL 1207 Wojciech Markwart
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 1505 Antoni Muszyński
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 1041 Adam Warno
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 1667 Jędrzej Grabysa
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 1703 Jakub Ćwikła
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 3006 Jakub Dębiński
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 1575 Szymon Kroczek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19.05.2019 POL 2155 Jan Wilk
9
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 131 Adrianna Komosińska
10
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 24 Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 22 Tymon Inglot
10
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 1480 Borys Lutoborski
9
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 193 Piotr Kowalewski
11
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 23 Kondrat Nawrot
11
SSW MOS Iława
19.05.2019 POL 1811 Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 2222 Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 1993 Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 1767 Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski
13.05.2019 POL 2137 Piotr Toczek
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 1446 Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2169 Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 3407 Jan Konkol
11
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2118 Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 1925 Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2022 Iwo Dudek
10
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2140 Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 1665 Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 1780 Szymon Kolka
11
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2135 Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2270 Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2134 Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2133 Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia
13.05.2019 POL 2002 Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia
12.05.2019 POL 2167 Michał Sudnik
10
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 2177 Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 1608 Maja Szwejk
12
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 1570 Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 1362 Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 1981 Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 POL 19 Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa
12.05.2019 RUS 435 Bogdan Sarkisov
12
Amber Sail Kaliningrad
11.05.2019 POL 1592 Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 1384 Bianka Kus
10
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 2031 Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 1979 Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 1281 Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 122 Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 2083 Konrad Czech
9
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 20311 Jan Ząbkiewicz
12
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 325 Bartłomiej Bil
7
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 1292 Zuzanna Kapała
10
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 11775 Agata Marcinkowska
13
UKS Wodniacy Garczyn
11.05.2019 POL 2112 Olivier Wyżychowski
8
OPTI CWM Gdynia
10.05.2019 POL 88 Hanna Duda
11
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 49 Maja Molik
11
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 100 Marcel Styba
11
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 1596 Szymon Mocarski
9
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 936 Maurycy Kosmowski
10
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 9369 Olaf Krupa
10
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 265 Igor SAJ
10
Port Mechelinki
06.05.2019 POL 516 Stanislaw Nosol
9
CHKŻ Chojnice
02.05.2019 POL 1969 Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 1319 Nikodem Różański
11
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 1614 Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 2151 Jan Rohde
11
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 2007 Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 3409 Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 1763 Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 2072 Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława
02.05.2019 POL 1878 Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława
29.04.2019 POL 1897 Michał Trafalski
12
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 2089 Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 2110 Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 2116 Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 3406 Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1403 Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1254 Franciszek Thomas
13
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1548 Andrzej Thomas
13
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1187 Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 2124 Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1523 Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia
29.04.2019 POL 1940 Filip Bil
10
YK Stal Gdynia
25.04.2019 POL 1310 Jan Kubiak
11
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 13 Borys Matysiak
11
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 2079 Maurycy Odejewski
10
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 1069 Tadeusz Wiatrowski
10
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 158 Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 2113 Wiktor Pawłowski
12
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 1066 Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 1200 Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice
25.04.2019 POL 2442 Antoni Knitter
10
CHKŻ Chojnice
24.04.2019 POL 1880 Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 1989 Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 3443 Aleksander Kolman
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 1941 Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 2120 Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 1942 Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24.04.2019 POL 1730 Michał Surus
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
23.04.2019 POL 1586 Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia
23.04.2019 POL 2035 Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia
23.04.2019 POL 2244 Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA
23.04.2019 POL 1541 Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia
23.04.2019 POL 3333 Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia
23.04.2019 POL 2037 Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia
23.04.2019 POL 1221 Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia
23.04.2019 POL 1943 Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia
23.04.2019 POL 2081 Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia
23.04.2019 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia
19.04.2019 POL 17 Szymon Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 1802 Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 130 Laura Kwiatkowska
10
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 1584 Zuzanna Bukowska
11
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 2090 Juliusz Reszka
10
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 1559 Martyna Muller
10
MKŻ Arka Gdynia
19.05.2019 POL 1300 Maciej Kryspin
11
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 4701 Olga Krasowska
11
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 4708 Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski
19.05.2019 POL 1979 Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski
14.05.2019 BLR 577 Darya Yakimenka
11
SDUSHOR Minsk
14.05.2019 BLR 282 Mikita Martonchyk
11
SDUSHOR Minsk
12.05.2019 POL 2176 Hanna Borkowska
11
Giżycka Grupa Regatowa
11.05.2019 POL 1889 Franciszek Wodkowski
10
OPTI CWM Gdynia
11.05.2019 POL 61 Jakub Wąsikowski
12
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 2 Kacper Wąsikowski
-
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 10 Orest Trembacz
12
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 11757 Nina Trembacz
-
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 1234 Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 4567 Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 4708 Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski
11.05.2019 POL 1423 Dominika Kluczka
9
UKS Bryg Wrocław
11.05.2019 POL 204 Henryk Kalk
9
OPTI CWM Gdynia
10.05.2019 POL 1158 Antonina Pierzchalska
10
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 21 Maksymilian Stańko
10
Port Mechelinki
10.05.2019 POL 1985 Hubert Kunc
-
Port Mechelinki
19.04.2019 POL 15 Krzysztof Łucyk
12
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 12 Aleksander Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia
19.04.2019 POL 1702 Igor Rózga
10
MKŻ Arka Gdynia

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat

godz. 19.00 - 20:30

zgłoszenia do regat zawodników Międzyszkolny Ośrodek Sportowy ul. Chodkiewicza 5

godz. 8:00 - 09:00

zgłoszenia do regat

godz. 09:30

odprawa z SG regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00 - 19:30

Turniej sportowy dla uczestników regat

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 16.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Kasia Grabkowska: 501 459 200 e- mail: grabkosia@op.pl

Aneta Rychlik: 692966687